Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Als ze me zoeken dan…….,laatste roofviswedstrijd KHSV ’t Wachtertje, voornamelijk snoeken!

terug naar overzicht

Woensdag, 28 november 2018

18 november van 13u tot 16u. j.l. viste de roofvisafdeling van KHSV ’t Wachtertje haar laatste “Klunderts streetfishing”. Deze keer waren er 7 deelnemers die deze frisse ochtend naar de waterkant waren gekomen voor een “potje” roofvissen. Vol vangdrang vertrok het gezelschap naar diverse windhoeken.

De vorige wedstrijd werd er behoorlijk wat baars en snoek gevangen dus er waren hoge verwachtingen. Deze wedstrijd bleek dat de baars ver te zoeken was en dat de visserij op eerder goed vangende wateren deze keer veel minder was. Het resultaat; 4 man vis met een totale lengte van 240,5cm gevangen. De grootste snoek werd door Dick Wilmink gevangen en was 77 cm. Voor deze vis kreeg Dick 30 bonus centimeters tel daarbij zijn tweede snoek van 51 cm op en met 158 cm werd Dick dagwinnaar. Tweede werd Kevin Broeken met een snoek van 43cm. Derde was Quinty Broeken met een snoek van 37 cm. En vierde werd Leon van Dam met een snoek van 32,5cm. Helaas wisten Marvin Lokers, Jack Schoep en Addy Broeken geen vis te vangen. De laatste wedstrijd werd afgesloten met een gezellige uitreiking met versnapering bij het lokale cafetaria. Volgend jaar komen er weer roofviswedstrijden in Klundert. Hou onze website in de gaten voor meer info of kom als lid naar de aankomende ALV. www.wachtertje.nl info@wachtertje.nl 0168750671