2de senioren competitie

terug naar overzicht

Zondag, 14 mei 2017

Zaterdagmorgen 12-5 was het tijd voor de tweede competitie wedstrijd van onze senioren competitie. Na de loting begon iedereen vol goede moed met optuigen van hun spullen. Na het begin signaal en na een licht buitje werd de eerste brasem van dit seizoen op de Gracht gevangen door Remco Schreuders. Vrij snel na de eerste voor Remco haakte hij zijn tweede en ook de derde volgde hierop. De 3de was nog wel een strijd van een dikke 30 minuten omdat hij (bleek later) een brasem van rond de 3,5kg vals gehaakt had. Tijdens de dril van Remco wist ook Addy Broeken een dikke zeelt van 3510gr in het leefnet te krijgen. Na een lange tijd van weinig actie was het Herman v. Dam die in de laatste 20min nog 2 brasems wist binnen te krijgen met een totaal van 6940gr. De overige deelnemers konden helaas geen vis aanbieden ter weging. De uitslag was als volgt: 1 Remco Schreuders 8600gr. 2 Herman v Dam 6940gr. 3 Addy Broeken 3510gr.