Federatieve voorronde Oud-Gastel

terug naar overzicht

Woensdag, 24 mei 2017

Na drie jaar op rij met Kevin Broeken 2014 en Gijs van Slobbe 2015 & 2016 als federatief kampioen binnen onze vereniging te hebben is het ze beide ook vandaag gelukt om weer voor deze titel op 7 oktober te kunnen gaan strijden in Vlaardingen. Met een mooie 1-2 van Kevin en Gijs en een verdiende 9de plaats van Quinty Broeken, die daarmee ook geplaatst is voor de finale (in haar eerste jaar in de A categorie), hebben we nu 3 deelnemers die door zijn naar de finale. Deze 3 hierbij nogmaals gefeliciteerd. Jammer genoeg voor Jordan Horstink en Leon van Dam is het hen niet gelukt om door te gaan, maar zei gaan het nog proberen om in een andere voorronde het voor elkaar te krijgen zodat we weer goed vertegenwoordigt naar de finale kunnen.