Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

VERSLAG 2E Wedstrijd zout 2018

terug naar overzicht

Zondag, 1 april 2018

31-3-2018
Deze dag vertrokken we met 9 personen vanuit de Bergse Diepsluis richting Goese Sas. Iedereen had er weer zin in, zo bleek wel omdat iedereen al vrij snel zijn spullen aan het optuigen was. Nadat we aangekomen waren en geankerd lagen konden we beginnen met vissen. Het was al snel duidelijk dat het niet mee zou vallen om een visje te vangen, dat is nu eenmaal zo in deze periode van het jaar. Na een tijd besloten om een keer te verkassen naar een plek waar het wat minder hard stroomde en daar proberen om nog wat vis te vangen. Daar lukte het wat beter maar wild was het er zeker niet. Uiteindelijk heeft toch iedereen een visje kunnen vangen. De winnaar van deze dag was Micha Hermans met 80cm vis en dat zegt genoeg over deze dag. De volgende wedstrijd is op 30 juni dan vanuit Colijnsplaat met hopelijk wat beter vangsten. 

 De commissie zout KHSV t Wachtertje.