Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Hattrick voor Bert Schreuders.

terug naar overzicht

Zaterdag, 18 mei 2019

Hattrick voor Bert Schreuders. Vandaag gevist aan de Tonnekreek samen met HSV de Veste uit Willemstad.

Hattrick voor Bert Schreuders. Vandaag gevist aan de Tonnekreek samen met HSV de Veste uit Willemstad. De vangsten waren voor 9 van de 16 deelnemers teleurstellend. De overige haden het ook lastig om vis in het leefnet te krijgen. Alleen Bert Schreuders wist de beet erop te krijgen door met een aantal brasems en voorn zijn totaal gewicht op 6200 gram te brengen. Hiermee was het de derde competitie wedstrijd op rij die Bert wist te winnen. ZIjn buurman H. Korteweg is 2de geworden met 5100gr, 3de B. Heijstek (de Veste) met 1300gr, 4de R. Schreuders 1250gr, 5de P. v. Wensen 1100gr, 6de K. Tak (de Veste) 850gr en 7de G. d. Hollander (de Veste) 250gr. De overige hadden 0 gram.