Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Selectie wedstrijd NK junioren

terug naar overzicht

Zondag, 9 juni 2019

Zaterdag hebben Gijs v. Slobbe en Kevin Broeken weer mee gevist aan de selectie wedstrijd voor het NK junioren.

Zaterdag hebben Gijs v. Slobbe en Kevin Broeken weer mee gevist aan de selectie wedstrijd voor het NK junioren. Helaas waren zij de enige twee deelnemers in hun categorie (U25) en gezien er 50% doorgaat naar het NK wisten we vooraf al dat maar 1 van de twee het zou lukken. Gelijk vanaf het begin signaal werd er door beide vis gevangen. Het weer met windvlagen van kracht 6 maakte het vissen lastig. Gijs lukte het om de grotere vissen op zijn stek te krijgen en met uiteindelijk 4 brasems wist hij deze selectie wedstrijd te winnen en mag daarmee Sportvisserij Zuidwest Nederland gaan vertegenwoordigen op het NK junioren 15 september in Graftdijk.