Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Open Moerdijks 2019 groots succes winnaar R. Schreuders vangt 22.600 gram

terug naar overzicht

Vrijdag, 30 augustus 2019

Zaterdag 24 augustus j.l. werd in Klundert aan de vestinggrachten het Open Moerdijks Kampioenschap sportvissen gehouden. Er waren 22 sportvissers naar Klundert gekomen om samen een potje te vissen. De deelnemers kwamen van heinde en ver zo waren er deelnemers uit Kaatsheuvel‚ Haarsteeg‚ Breda‚ Oisterwijk‚ Fijnaart‚ Zevenbergen en Klundert. Er werd geloot bij Gasterij t Tolhuys waarna men naar de zuidelijke grachten vertrok.

Er werd gevist in 2 vakken en om 9 uur klonk het start signaal. Her en der werden mooie vissen gevangen en na 4 uren vissen vond de weging plaats. Na het wegen werd er terug gegaan naar t Tolhuys om daar onder het genot van een drankje en hapje te huldigen. Daar bleek dat de vangsten best goed te noemen waren. De uitslag is als volgt en we noemen de top 3 en algemeen winnaar: VAK A: 1. Wim van Steeg 3040 gram ‚ 2. Jan Vogel 2740 gram‚ 3. Bep de Bruin 2020 gram. VAK B: 1. Remco Schreuders 22.600 gram‚ 2. Theo Elemans 2040 gram‚ 3. Dik Rozendaal 270 gram. Algemeen winnaar en winnaar van de “Nol Voogt bokaal” werd Remco Schreuders zijn vangst bestond uit mooi grote brasems en zeelten. Volgend jaar word er weer een Open Moerdijks georganiseerd en hopen wij wederom een mooi evenement te mogen neerzetten. Na afloop van de huldiging was er nog een gezellig samenkomen met een drankje hapje en een grote verloting. Wij danken alle deelnemers en vrijwilligers die dit evenement tot een succes hebben gemaakt.

VAK A


VAK B


KLIK HIER VOOR HET FOTOALBUM