Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Karper vissen 04-07-2020 Beerse

terug naar overzicht

Zondag, 5 juli 2020

Zaterdag hadden we de wedstrijdvijver van Hengelsport en Natuur Domein 't Witven Beerse afgehuurd om gezellig een dagje te karper vissen. Met totaal 16 man hebben we de regen en wind getrotseerd.

In de ochtend hadden de meeste nog moeite om de juiste tactiek te vinden om de vis te vangen maar dit werd door de meeste in de middag ruimschoots goed gemaakt. Bij de weging bleken er toch een aantal het gewicht van de vissen te hebben onderschat waardoor het max gewicht van 25kg in het leefnet werd overschreden. Op de eerste plaats is geƫindigd Glen Franssen met 100kg (eigenlijk 129.450 maar door te veel gewicht in de netten maar 100kg in de uitslag) 2de Kevin Broeken met 58.850gr en 3de Thomas Both met 56.800gr. Totaal met de 16 man bij elkaar 645.600gr aan vis gevangen.