Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Jeugdvissen 03-07-2020

terug naar overzicht

Zondag, 5 juli 2020

Vrijdag viste onze jeugdafdeling aan t Walletje te Klundert. Eindelijk weer want het weer gooide afgelopen 2 weken roet in het eten! Heftige buien zorgde ervoor dat er toen niet gevist kon worden maar deze vrijdag was er geen regen. Wel was er wat wind maar dat mocht de pret niet drukken. 7 jeugdigen waren naar de waterkant gekomen en na de loting om 18.30u kon er gevist worden.

Dat vissen werd omgezet in vangen want iedereen aanwezig kon vis aanbieden na 1.5 uur vissen (vangen😁). Na de weging was dit de top 3: op de derde plaats Glenn met 270 gram, op de tweede plaats Bink met 379 gram en op de eertse plaats Bowen met 399 gram. Hierna werden de prijzen verdeeld en ging men tevreden huiswaarts. Lijkt vissen jou ook wat en lijkt het je leuk om dit in wedstrijdverband te doen bel dan naar 0168750671 of mail naar info@wachtertje.nl voor informatie kunt u terecht op www.wachtertje.nl