Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

KHSV ’t Wachtertje junioren en senioren vissen beide en vangen redelijk op de Klunderste wateren.

terug naar overzicht

Zondag, 6 september 2020

Vrijdag avond 4 september ’20 viste de jeugd aan ’t Walletje te Klundert door andere verplichtingen moesten helaas 6 van de 9 deelnemers zich afmelden. De 3 overgebleven deelnemers vertrokken na de loting van 18u naar de waterkant om van 18.30u tot 20.00u te vissen. Al snel ving Niek de eerste visjes. Even later vingen Bowen en Glenn ook een aantal vissen.

Na anderhalf uur vissen kon de eindstand worden opgemaakt. Niek had de hele wedstrijd door gevangen en werd dan ook eerste met 503 gram, Bowen werd tweede met 225 gram en Glenn was hekkensluiter met 111 gram. Volgende week vist de jeugd hun laatste wedstrijd wederom aan ’t Walletje. Tussenstand: 1. Bowen 13 punten 1473 gram; 2. Glenn 17 punten 479 gram; 3. Bink 21 punten 494 gram. 
 
Zaterdag ochtend 5 september ’20 bij de senioren waren er 8 man aanwezig om de wedstrijd te starten. Gelijk werd er door een aantal deelnemers kleinere vissen gevangen . Bij Remco bleef , net als bij zijn zoon vrijdag, de beet erop tot aan het eindsignaal. Een kwartier na de start was het Herman die een mooie zeelt wist te vangen. Gedurende de wedstrijd werden er nog wel een paar visjes gevangen waaronder een aantal mooie baarzen. Een 20 min voor het einde had Jan nog een karper te pakken alleen die was te sterk voor zijn lijntje waardoor hij deze loste. Na de weging bleek de zeelt van Herman net voldoende te zijn voor de winst met 2310gr eindigde hij eerste voor Remco op de tweede plaats met een net vol baars en wat voorn met een totaal van 1910gr. Volgende week vissen de senioren aan de toekomst en de week erop aan de gracht vissen zij de laatste wedstrijd van deze competitie. Tussenstand: 1. Herman 47 punten 10241 gram; 2. Piet 53 punten 8930 gram; 3. Jan 54 punten 5449 gram